Letní pobyt pro maminky z farnosti Lhotka

Detaily oznámení
Kategorie: Vlastní

Letní pobyt pro maminky z farnosti Lhotka

Pobyt je určen pro maminky s dětmi do 10 let, které byste rády prožily ve společenství ostatních pár dní prázdnin. Těšit se můžete vy i vaše děti na bohatý program plný her, tvoření a společných modliteb. Léto má být časem odpočinku, a tak v tomto týdnu účastnice nebudou muset trávit čas v kuchyni. Paní kuchařka se postará o náš jídelníček (každý den snídaně, 2x svačina, oběd, večeře - začíná se v pondělí společným obědem a končí společným obědem). Prostory kláštera jsou velkorysé, ale ubytování je turistické. Každá maminka bude mít svůj pokoj vybavený válendami a je nutné si sebou přivézt pro každého spacák a prostěradlo, polštář (nebo peřiny s povlečením). Sociální zařízení je společné na chodbě.

Kapacita pobytu je již naplněna. Máte-li zájem, můžete se přihlásit jako náhradnice.

Cena:
450 Kč za maminku / den -> 1800 Kč za maminku za celý pobyt s plnou penzí
350 Kč za dítě / den -> 1400 Kč za dítě za celý pobyt s plnou penzí
Plně kojené děti do jednoho roku bez nároku na stravu 110 Kč / den -> 440 Kč za celý pobyt

Přihlašovat se můžete na tomto odkaze: https://forms.gle/Pvj9SLDTfmvyrPHq6 Přihláška se stává platnou po zaplacení nevratné zálohy 1000 Kč, zbytek se bude doplácet na místě v hotovosti. Záloha se platí v hotovosti Lídě Homolové.

Pobyt je určen pro maminky, tatínci mohou přijet na návštěvu případně i přespat po domluvě s organizátorkou.

Těším se na vás a na společné chvíle v Zásmukách!
Lída Homolová