Chci se zapojit

Chcete se zapojit do života farnosti nebo přispět nějakou službou, kterou byste chtěli a mohli vykonávat?

• Chci se zapojit do společenství, do hudebních těles, chci zapojit děti... - Podívejte se do části Aktivity, kde najdete tam celou řadu programů, které probíhají v naší farnosti a do kterých se můžete zapojit.
  • Chci pomoci farnosti jako dobrovolník - Stále hledáme šikovné dobrovolníky:
    • Aktuální příležitosti pomoci
    • kostelníky (muže či ženy, kteří by včas otevřeli kostel na bohoslužbu, bohoslužbu připravili a po mši svaté kostel zavřeli)
    • dobrovolníky na úklid kostela (muže či ženy, kteří by se připojili ke stávajícím dobrovolníkům starajícím se o kosmetiku našeho kostela)
    • dobrovolníky na výpomoc při jednotlivých pastoračních aktivitách (pomoc při kurzech Alfa, Programech pro školy, hlídání Betlémů, Dopis sousedům, přípravě různých akcí apod.)
    • dobrovolníky, kteří by se přímo ujali organizace jednotlivých pastoračních akcí
    • dobrovolníky, kteří by dokázali nabídnout odborné zkušenosti (správce webu, orientace v PR - copywriter, grafik...)
    • a další...
  • Chci pomoci materiálně - (formou hmotných darů, např. spotřebního či kancelářského materiálu, kancelářského vybavení apod.) - Kontaktujte naši pastorační asistentku Olgu Hroudovou.
  • Chci pomoci finančně - Přejděte do části Chci přispět a najděte možnost, která Vám bude nejlépe vyhovovat.
Pokud byste potřebovali nasměrovat, kontaktujte nás a společně vše dořešíme.