04.09.2021 20:00, kategorie: Aktuality

Výuky náboženství První svaté přijímání Společenství mládeže

NOVĚ SPOLEČENSTVÍ MLÁDEŽE VE STŘEDU ČI V NEDĚLI!

Výuky náboženství pro děti od 4 let a 1. stupeň ZŠ a příprava na 1. svaté přijímání opět každou středu od 16:30 nebo při omezeních on-line nebo distančně. Přihlášky jsou k dispozici zde a budou i v tiskovinách.

Začínáme ve středu 15. září.

Společenství mladší mládeže, tedy 2. stupeň ZŠ se sešlo poprvé ve středu 1. září (18:45) a bude opět za dva týdny. Kontaktní osobou Klára Osičková a Anna Kapsová.

Společenství starší mládeže, tedy středoškoláci, vysokoškoláci a třeba už pracující se budou scházet každou neděli od 15:30. Poprvé se sejdou 12. září. Kontaktní osobou Johana Melzerová. Obě společenství od října bude duchovně doprovázet pater Kryštof. Obě společenství se též těší na další členy!

 
Ke stažení Ke stažení