02.12.2021, kategorie: Aktuality

S Pánem Ježíšem to i letos zvládneme

Pozdrav a poděkování

Milí farníci,

za pár dní vstoupíme do nového roku. Již podruhé tomu bude za mimořádných proticovidových opatření. Podobně jako loni, ani letos nelze s určitostí říct, zda a jak budeme moci společně prožívat advent i dobu vánoční. Za náš farní tým vás mohu ujistit, že uděláme opět maximum, abyste se mohli účastnit liturgie, navštěvovat Pána Ježíše ve svatostánku a přijímat svátosti. Co půjde z dalších programů uskutečnit, uskutečníme. Budeme nablízku osobně, telefonicky i písemně se všemi, kteří o to budete stát. Nebojte se na nás obrátit. A to i v případě, že vy nebo vaši blízcí budete v nemocnici. Opakuji, „doba covidová“ není pro nás na faře dobou prázdnin.

Končí další vskutku náročný rok. Přesto, nebo právě proto, je za co děkovat. Děkuji našemu Pánu, jeho matce a patronce našeho chrámu a farnosti Panně Marii a také vám. Za modlitby, pomoc i finanční podporu farnosti. Veliké díky! Těším se na další spolupráci a vyprošuji vám i všem vašim blízkým požehnaný rok 2022.

V modlitbách P. Jiří Korda